Vrtić ima 5 odgojnih mješovitih skupina:

- jedna vrtićka skupina 10-satnog boravka

- jedna vrtićka skupina 6-satnog boravka/jutarnja

UPISI u pedagošku godinu 2020./2021.

od 03.06. do 10.06.2020.

OBAVIJEST - upisi u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2020./2021.

Poštovani roditelji/skrbnici

Temeljem obavijesti Ministarstva znanosti i obrazovanja, a prema mišljenju Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, zbog aktualno povoljne epidemiološke situacije nastavljaju se aktivnosti vezane uz utvrđivanje psihofizičkog stanja djece (testiranje) i u školskim ustanovama. Sve obavijesti o terminima testiranja u školi, roditelji mogu pronaći na oglasnoj ploči i web stranici škole kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Obavijest o programima Dječjeg vrtića "Veseli kutak" u Stobreču za narednu pedagošku godinu 2020./2021.

Poštovani roditelji/skrbnici

U narednoj pedagoškoj godini 2020./2021. Dječji vrtić „Veseli kutak“ u Stobreču, vrtić u vlasništvu fizičke osobe tzv. „privatni vrtić“, izjednačit će cijene boravaka redovitih programa sa cijenama boravaka redovitih programa vrtića u vlasništvu Grada Splita tzv. „gradskih vrtića“ (prema Odluci Gradskog vijeća Grada Splita o načinu i uvjetima sufinaniranja programa dječjih vrtića u vlasništvu fizičkih osoba, udruga i vjerskih zajednica na području Grada Splita, „Službeni glasnik Grada Splita“ broj 6/20).

Uz redovite programe:

jedan 10-satni jaslični program (djeca uzrasta od 1.g. do 3.g.)

- dva 10-satna vrtićka redovita programa (djeca uzrasta od 3.g. do 7.g.),

Dječji vrtić „Veseli kutak“ od naredne pedagoške godine 2020./2021. uvodi integrirani posebni program engleskog jezika u dvije vrtićke odgojne skupine:

jedna 6-satna vrtićka skupina engleskog jezika/jutarnja (djeca uzrasta od 3.g. do 7.g.)

jedna 10-satna vrtićka skupina engleskog jezika (djeca uzrasta od 3.g. do 7.g.).

CIJENE BORAVAKA PO PROGRAMIMA VRTIĆA

NAZIV PROGRAMA

TRAJANJE PROGRAMA

CIJENA PROGRAMA

jaslični program

495.00 kn

redoviti vrtićki program

480.00 kn

integrirani engleski program

850.00 kn

integrirani engleski program

6-satni

480.00 kn

Obavijest o radu vrtića

Poštovani roditelji,

Sukladno uputama Ministarstva zdravstva i Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu Dječji vrtić "Veseli kutak" od ponedjeljka, 16.03.2020.g. nastavit će s radom te će primat djecu roditelja koji rade i nisu u mogućnosti zbrinuti djecu kod kuće.